i:SY N3.8 ZR

De i:SY e-bike “ one size fit’s all.

De i:SY is op een unieke manier geconstrueerd en dat zorgt voor perfecte rij-eigenschappen. Om dit te ervaren is er maar één manier: RIJDEN!

4.599,00

i:SY Ride it! Love it!
De slogan zegt alles over de i:SY fietsen, als je er eenmaal hebt op gereden ga je er van houden! De i:SY E-bike’s zijn  “ one size fit’s all” die uiterst stabiel en cormfortabel rijden. Ze zijn niet vouwbaar maar het stuur kan heel éénvoudig dwars geplaatst worden, ook de pedalen klappen in en de hoogte van zadel en stuur zijn in een oogopslag aangepast. Op die manier zijn ze heel compact op te bergen, ideaal voor campers.caravan, trein,boot of appartement.

 

De i:Sy  N 3.8 deze is voor zien van:

Bosch Performance Line middenmotor

Bosch Li-ion akku 540 watt

Bosch Intuvia 100 display

Envilo Tr schakeling

Gates CDX riem aandrijving

Shimano hydraulische schijfremmen

Speedlifter Twist stuurverstelling

Led verlichting

Klap pedalen

 

*****Ook leverbaar in comfort uitvoering  dan is deze voorzien van BySchultz geveerde zadelpen,comfort stuur,ergonomische handvatten en zadel.*****

Beschrijving

 

 

 

 

 

Neem contact op

Wij staan u graag te woord.

Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Neem dan telefonisch contact op of stuur ons een bericht.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×

Openingstijden met de feestdagen

Beste klant,

Wij zijn gesloten van donderdag 25 december tot en met zaterdag 3 januari .

Drumo Elektrische fietsen wenst iedereen fijne feestdagen en een voorspoedig 2026.

Webshop is gesloten.

Drumo Petra & Erik

Mail ons
error: